Kiedy warto zlecić detektywowi obserwację?Kiedy warto zlecić detektywowi obserwację?
Obserwacja detektywistyczna może okazać się przydatna w bardzo wielu sytuacjach, zarówno o charakterze osobistym, jak i zawodowym. Będzie niezbędna zwłaszcza w przypadku osób, które nadużyły naszego zaufania bądź w przypadku, gdy musimy powierzyć komuś nasze pieniądze lub opiekę nad dzieckiem. Zobacz, kiedy warto skorzystać z usług detektywa.

 

Nieufność wobec partnera

Zaufanie to jeden z fundamentów związku, niestety, często zdarza się, że partner wystawia je na próbę. Tajemnicze telefony, zbyt długie dyżury w pracy, brak zainteresowania - takie sygnały informują, że coś może być nie tak. Śledztwo na własną rękę przeważnie kończy się niepowodzeniem, a wręcz bardzo mocno komplikuje sprawę. Dlatego warto od razu skorzystać z usług profesjonalnego detektywa  Dowód zdrady będzie przydatny na sprawie rozwodowej – pomoże uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie.

Zatrudnienie nowej niani - masz obawy?

Coraz więcej słyszy się o nianiach, które podczas nieobecności pracodawców zupełnie nie zajmują się dzieckiem, a nawet stosują wobec niego przemoc psychiczną bądź fizyczną. Nic dziwnego, że rodzice stresują się przed pozostawieniem swojego dziecka w rękach zupełnie obcej osoby. Rozwiązaniem tego problemu może być kompleksowe sprawdzenie referencji i opinii na temat danej opiekunki. Jak również obserwacja detektywistyczna, która rozwieje wszystkie wątpliwości i uspokoi rodziców, aby mogli skupić się na pracy lub innych obowiązkach. 

Obserwacja partnerów biznesowych

W sytuacji gdy zamierzamy wejść w kimś w spółkę lub powierzyć wybranej osobie dużą sumę pieniędzy, także możemy zdecydować się na skorzystanie z usług prywatnego detektywa w celu sprawdzenia danej osoby lub firmy oraz weryfikacji kontrahenta. Na taki krok nierzadko decydują się również właściciele firm, którzy zamierzają zatrudnić nowego pracownika na istotne stanowisko. W ten sposób mogą dowiedzieć się więcej o potencjalnym pracowniku i np. sprawdzić, czy nie ma on żadnych powiązań z konkurencją.

Wymienione sytuacje to tylko niektóre przypadki, w których obserwacja detektywistyczna może okazać się bardzo pomocna. Warto pamiętać, że zawsze istnieje taka możliwość, a zebrane dowody odegrają istotną rolę chociażby na rozprawie sądowej.

Poprzednia aktualność | Następna aktualność >>

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca