Konkurencja nie gra fair? Detektyw na ratunekKonkurencja nie gra fair? Detektyw na ratunek
Jednak aby to zrobić, trzeba zebrać dowody i tu usługi detektywistyczne dają nam możliwość ich znalezienia. W biurze detektywistycznym przedstawiamy naszą sytuację oraz to, co nas niepokoi, a w zamian otrzymujemy propozycje planu działania i możemy zacząć potwierdzać nasze wątpliwości wraz z detektywem.

Do najczęściej stosowanych sposobów należy weryfikacja pracownika. Jeśli uważamy, że dana osoba przyczynia się do spadku formy firmy albo nawet do wycieku informacji, detektyw może to dla nas zweryfikować, dostarczyć zebrane dowody i informacje w postaci zdjęć oraz materiałów audiowizualnych, które potem bez problemu możemy wykorzystać w sądzie.

Wywiad gospodarczy jest kolejnym sposobem na sprawdzenie naszych kontrahentów. Weryfikowana jest sytuacja prawna danego podmiotu, ale także finansowa i ekonomiczna. W razie wykrycia nieprawidłowości, detektyw dostarczy nam szereg materiałów potwierdzających nieuczciwe zamiary, a my będziemy mogli skuteczniej zabezpieczyć się przed stratami.

Biznesowe usługi detektywistyczne są coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców jako forma weryfikacji rynku i przedsiębiorców.

Poprzednia aktualność | Następna aktualność >>

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca