Podsłuch – jak wykryć pluskwę?
Niekiedy mamy wrażenie, że ktoś nas obserwuje, śledzi nasze ruchy i podsłuchuje rozmowy. Zazwyczaj na wrażeniu i podejrzeniach się kończy, jednak czasem okazuje się, że intuicja nas nie myli i rzeczywiście ktoś nam nieprzychylny podłożył w naszym mieszkaniu podsłuch. Aby więc spać spokojnie i bez stresu, dobrze jest sprawdzić, czy mamy rację i w naszym domu znajduje się tzw. pluskwa. Jak wykryć podsłuch? Podpowiadamy poniżej.

 

Wykrywanie krok po kroku

Przede wszystkim podstawą jest bardzo szczegółowe przeszukanie mieszkania, również za pomocą specjalnego wykrywacza. Podsłuch może być założony wszędzie – w lampie, biurku, parapecie okiennym czy nawet doniczce lub zegarku. Może być ukryty w gniazdku elektrycznym, panelach podłogowych lub nodze od krzesła. Pomysłowość osób zakładających podsłuchy nie zna granic, a coraz bardziej nowoczesne i niewielkie urządzenia podsłuchowe pozwalają na podłożenie ich dosłownie wszędzie. Jeśli więc chcemy mieć pewność, że nasze lokum zostanie naprawdę drobiazgowo przeszukane, warto zlecić to profesjonalnej firmie detektywistycznej, mającej doświadczenie w tego rodzaju usługach.

Agencja szczegółowo przeszuka mieszkanie, używając m.in. wspomnianych wcześniej detektorów. Przeprowadzi również dokładny wywiad środowiskowy dotyczący klienta, w trakcie którego może uzyskać wiele cennych informacji na temat tego kto, dlaczego i w jaki sposób może go podsłuchiwać. Zebrane wskazówki okażą się przydatne nie tylko w celu znalezienia pluskwy, ale również dadzą obiektywne spojrzenie na sytuację klienta, pomagając mu w podjęciu kolejnych decyzji dotyczących podsłuchu i osoby, która go podłożyła.

 

<< Poprzednia aktualność | Następna aktualność >>

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca