Pomoc detektywa przy ustaleniu ojcostwa
Życie pisze różne scenariusze, ale do jednych z najtrudniejszych sytuacji należą te, które w jakimś stopniu dotyczą dzieci – wówczas trudno kierować się rozsądkiem, a emocje biorą górę, co jeszcze bardziej utrudnia szybkie wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Trzeba jednak konsekwentnie dążyć do poznania prawdy i zmierzyć się z jej konsekwencjami. Prywatny detektyw może pomóc na tym pierwszym etapie, zdobywając dowody, które jednoznacznie przesądzą o wyniku sprawy.

Jeśli priorytetem jest ustalenie ojcostwa, wszystkie działania należy podejmować z dużą ostrożnością i dbałością o zachowanie dyskrecji. Wszelkie próbki muszą zostać pozyskane w profesjonalny sposób, ponieważ tylko wtedy mogą stać się podstawą do analiz medycznych, które z kolei mają decydujące znaczenie w sądzie. Przygotowane przez laborantów analizy stanowią solidny argument w rozprawach dotyczących np. orzeczenia rozwodu lub nałożenia obowiązku alimentacyjnego. Dlatego też kluczowe momenty, czyli pobranie materiałów genetycznych oraz ich przekazanie do laboratorium, najlepiej powierzyć detektywowi. Zyskamy pewność, że wszystkie procedury zostały przeprowadzone prawidłowo.

Często sprawy o ustalenie ojcostwa są wielowątkowe, skomplikowane, wymagające dużego zaangażowania. Pozyskanie próbek DNA standardowym trybem może wówczas okazać się niemożliwe, co natomiast wiąże się z koniecznością zgromadzenia mikrośladów z różnych przedmiotów. Również w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie zdobycia materiałów genetycznych odpowiednio wykwalifikowanej agencji detektywistycznej, dzięki czemu oszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu i innych przykrych emocji.

Poprzednia aktualność | Następna aktualność >>

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca