O naszej agencji

KIM JESTEŚMY?

SpegroSPEGRO to licencjonowana Agencja Detektywistyczno – Wywiadowcza działająca na terenie całej Polski i w krajach Unii Europejskiej.  Posiadamy wpis do Rejestru Działalności Regulowanej nr RD-33/2015 prowadzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz licencję detektywa nr 0001418 wydaną przez Komendanta Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 

W skład zespołu SPEGRO wchodzą wysokiej klasy specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w pracy operacyjnej i prewencyjnej. SPEGRO stosuje sprawdzone w praktyce metody pracy oraz posługuje się najwyższej jakości sprzętem specjalistycznym nowej generacji. SPEGRO gwarantuje profesjonalne podejście do każdej sprawy.

 

  Założycielem SPEGRO jest absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, były starszy oficer pełniący wieloletnią służbę w pionach kryminalnych i prewencyjnych organów ścigania. Posiada również wieloletnie doświadczenie w zawodzie detektywa. Ponadto w swojej karierze odbył wiele kursów i szkoleń mających ogromny wpływ na pracę i sposoby działania Agencji.


PO CO JESTEŚMY?

Celem działalności SPEGRO jest rozwiązywanie ważnych problemów życiowych oraz pomoc w podejmowaniu newralgicznych, rozstrzygających decyzji biznesowych naszych Klientów. 

SPEGRO jako jedni z pierwszych w Polsce zajmują się wypożyczaniem Bramowych detektorów metali.


JAK DZIAŁAMY?

SPEGRO gwarantuje swoim Klientom pełną anonimowość. Wszystkie zlecenia objęte są klauzulą poufności i tajemnicy służbowej. SPEGRO przy rozwiązywaniu problemów kieruje się zasadami etyki i lojalności wobec Klientów. 


PLAN DZIAŁANIA:

Plan działaniaPlan spegro

 

 

Sporządzone przez nas Sprawozdanie stanowi wyczerpujący materiał dowodowy i może być wykorzystane w dalszych procesach Sądowych.

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca