Audyt bezpieczeństwa
Audyt bezpieczeństwa

W dzisiejszych czasach większość firm narażona jest na przestępstwa gospodarcze, szpiegowanie przemysłowe oraz nieuczciwą konkurencję. W celu wyeliminowania tego typu zagrożeń SPEGRO utworzyło specjalną grupę składającą się z jednych z najlepszych specjalistów z całego świata, zajmującą się przeprowadzaniem Audytów Bezpieczeństwa.

 

SPEGRO wykona dla Państwa profesjonalny Audyt Bezpieczeństwa

polegający na analizie i szczegółowej kontroli funkjonowania przedsiębiorstwa lub instytucji. Celem audytu jest stwierdzenie czy systemy odpowiadające za bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe, przechowywania informacji i danych osobowych oraz teleinformatyczne w Państwa firmie spełniają swoje funkcje określone przepisami prawa, normami, standardami oraz przepisami wewnętrznymi firmy.

 

Z uwagi na różnorodną specyfikę i rodzaj działalności podmiotów gosodarczych przed przystąpieniem do Audytu Bezpieczeństwa SPEGRO w porozumieniu z Państwem przeprowadzi analizę ryzyka i ustali plan działania obejmujący najważniejsze i konieczne do przeprowadzenia czynności w Państwa działalności.

Po przeprowadzonym Audycie Bezpieczeństwa SPEGRO sporządzi protokół oceniający systemy zabezpieczeń oraz zaproponuje rozwiązania wzmacniające funkcjonowanie najsłabszych elementów.

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca