Biuro detektywistyczneBiuro detektywistyczne SPEGRO działa na terenie całej Polski, głównie w Trójmieście i w krajach Unii Europejskiej na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr RD-33/2015 prowadzonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa nr 0001418 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 

Celem działania Prywatnego detektywa SPEGRO jest zgromadzenie, przetworzenie i przekazanie Klientowi istotnych dla Niego informacji. SPEGRO przy wykonywaniu czynności kieruje się szczególną starannością oraz zasadami etyki i lojalności wobec Klienta. SPEGRO gwarantuje swoim Klientom pełną anonimowość. Wszystkie zlecenia objęte są klauzulą poufności i tajemnicy służbowej.

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, po przeanalizowaniu i ocenie problemu wypracowujemy plan działania i proponujemy optymalne rozwiązanie. Po zakończonym zleceniu Klient otrzymuje od nas materiał dowodowy w postaci Sprawozdania wraz z pełną dokumentacją uzyskaną w trakcie realizacji czynności.

 

 

Sporządzone przez nas Sprawozdanie stanowi wyczerpujący materiał dowodowy i może być wykorzystane w dalszych procesach Sądowych.

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozwiązaniami detektywistycznymi dla firm dotyczącymi partnerów biznesowych, pracowników, przyszłych kontrahentów oraz nieuczciwej konkurencji zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce WYWIADOWNIA GOSPODARCZA.

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca