Detektyw Gdańsk

Prywatny detektyw Gdańsk

Kompleksowe usługi na rzecz Klientów Indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Jako licencjonowana Agencja Detektywistyczno-Wywiadowcza profesjonalnie podchodzimy do problemów, z którymi zwracają się do nas Klienci – działamy, zapewniając im przede wszystkim pełną dyskrecję oraz opracowujemy całościowy plan działania dostosowany indywidualnie do każdego przypadku. Prywatny detektyw Gdańsk gwarantuje nie tylko umiejętności i doświadczenie, ale również teoretyczną wiedzę i odpowiednie przygotowanie, czego dowodem jest posiadanie licencji. Nasz zleceniodawca ma gwarancję, że decyduje się na legalne i fachowe rozwiązanie problemu, które zabezpieczone jest klauzulą poufności i tajemnicy służbowej.

Zdajemy sobie sprawę, że gdy pojawia się problem łatwo można ulec emocjom i nieracjonalnie ocenić sytuację - zgłaszając się do nas po pomoc, każdy otrzyma odpowiednie wsparcie oraz może liczyć na pełne zaangażowanie w sprawę. W trakcie realizacji zlecenia kierujemy się dobrem Klienta – podejmując zadania konsultujemy je i znajdujemy najlepszą z możliwych opcji. Przestrzegamy zasad etyki i lojalności, ponieważ wiemy, że we współpracy najważniejsze jest zaufanie.

Działamy na podstawie sprawdzonych metod. Decydując się na powierzenie swoich spraw w nasze ręce, Klient ma pewność, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Praca agencji opiera się na wiedzy specjalistów, którzy działają w branży od wielu lat. Doświadczony zespół podejmie się rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanej sprawy.

Przygotowujemy również specjalne sprawozdanie zawierające materiał dowodowy, które może zostać wykorzystane na drodze sądowej.

 Jesteśmy w stanie pomóc w wielu istotnych sprawach dotyczących życia osobistego bądź zawodowego klientów. Na nasze biuro detektywistyczne składa się zespół doświadczonych specjalistów, którzy przeszli odpowiednie szkolenia i doskonale wiedzą, jak istotna jest w tym zawodzie dyskrecja i spostrzegawczość. Rozumiemy, że niektóre sytuacje wymagają podjęcia określonych kroków, dlatego dostarczamy naszym klientom wszystkich potrzebnych informacji, jakie uda nam się zebrać w toku śledztwa.

Na co dzień świadczymy zróżnicowane usługi, wśród nich znajduje się m.in.: obserwacja, poszukiwanie osób zaginionych, sprawdzanie potencjalnych pracowników czy weryfikacja wiarygodności partnerów biznesowych. To jednak nie wszystko. Dzięki nam klienci mogą zweryfikować wierność partnera, kompetencje i podejście zatrudnionej niani do ich dzieci, a nawet poznać stan finansowy osoby, który unika płacenia alimentów.

Ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorstw, a także kancelarii prawniczych. Dostarczamy bowiem potrzebnych dowodów na sprawy sądowe o charakterze cywilnym, jak również karnym. Co ważne, poszukiwania osób zaginionych odbywają się nie tylko na terenie Polski, ale i Unii Europejskiej. Dostarczamy gotowe rozwiązania na problemy naszych klientów i staramy się robić to jak najlepiej, w czym pomaga nam wieloletnie doświadczenie. Ponadto chętnie podejmujemy się także zleceń nietypowych, które wymagają kreatywnego podejścia. Oferujemy najlepsze usługi detektywistyczne, Gdańsk jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba. Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne w zakresie:

  • Wykrywania zdrad;
  • Weryfikacji przeszłości;
  • Ujawniania źródeł dochodów;
  • Poszukiwania osób i mienia;
  • Weryfikacji kontrahentów i pracowników;
  • Wywiadu gospodarczego;
  • Kradzieży i nadużyć w firmie;
  • Wykrywania podsłuchów;
  • Badań DNA etc.

 

Działamy szybko, sprawnie i z uwzględnieniem najwyższego dobra naszego Klienta.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza w zakresie wykonywanych czynności oraz w pełni profesjonalny sprzęt stanowią gwarancję powodzenia każdej przyjętej przez nas sprawy. Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi detektywistyczne, świadczone na terenie Gdańska, spełnią Państwa oczekiwania.

 

Oferta dla osób prywatnych w Gdańsku:

Oferta dla firm:

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca