Bramowe detektory metali, wykrywające metal
Bramowe detektory metali, wykrywające metal

Rosnąca w dzisiejszych czasach w Europie liczba terrorystycznych ataków na budynki użyteczności publicznej, takich jak szkoły, hotele, parki rozrywki, hale miejskie i urzędy, wymaga zastosowania podczas organizacji imprez masowych, zjazdów politycznych oraz spotkań VIP przystępnego urządzenia o wysokim poziomie bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej, wykrywającego broń palną i inne niebezpieczne przedmioty .

 

SPEGRO prowadzi wypożyczalnię przenośnych Bramowych Wykrywaczy Metali firmy CEIA, światowego lidera w produkcji tych urządzeń. Model Classic jest zaprojektowany i skonstruowany tak, aby sprostać specyficznym wymogom bezpieczeństwa. Charakteryzuje się on wysoką dynamiką przepływu ludzi przez bramę z minimalną liczbą fałszywych alarmów. Jest w stanie wykryć zarówno broń magnetyczną jak i niemagnetyczną, a przedmioty osobiste, takie jak monety, klucze i klamry pasków mogą przechodzić przez pole magnetyczne, bez wywoływania alarmu.

 

Bramka do wykrywania metali Classic jest kompaktowym i lekkim urządzeniem przenośnym, dostosowanym do każdego otoczenia. Opatentowana konstrukcja pod względem estetycznym nadaje się do dyskretnych zastosowań.

 

Model Classic nie wymaga odbywania żadnego specjalistycznego szkolenia dla użytkowników.

 

Bramki wykrywające metal CEIA wybierane są przez wiodące Agencje Ochrony na całym świecie w celu ochrony między innymi wysokich urzędników państowych. Model Classic spełnia wszystkie wymogi Międzynarodowych Standardów Bezpieczeństwa, w tym FAA „3-GUN TEST”.

 

Bramowy wykrywacz metali sposobem na skuteczną ochronę

Nasze przenośne bramki wykrywające metal są w pełni bezpieczne zarówno dla osób obsługujących, jak i dla tych, które przechodzą przez kontrolę. Ich jakość potwierdzona certyfikatem gwarantuje wysoką wykrywalność bez szkody dla zdrowia ludzi czy działania urządzeń elektronicznych znajdujących się w pobliżu. Bramki odznaczają się stabilnością oraz optymalnym rozmiarem. Dzięki temu można je wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach masowych, nawet tych z udziałem dzieci. Co ważne urządzenia nie wykazują też szkodliwego wpływu na środowisko, ani nie zakłócają przesyłu danych. Uruchomiony sygnał alarmowy jest przyjazny dla słuchu, a jego poziom można dowolnie regulować. Materiały, z których zostały wytworzone bramki Classic są wytrzymałe i wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Odpowiednia czułość i wysoka wydajność bramki do wykrywania metalu

Podczas ważnych wydarzeń największe znaczenie ma czas reakcji oraz płynny przepływ osób. Szczególną rolę podczas kontrolowania dużych imprez odgrywają wydajne bramki wykrywające metal. Atutem proponowanych przez nas rozwiązań jest łatwy montaż, zapewniający przede wszystkim oszczędność czasu. Intuicyjny mechanizm sprawia, że do obsługi urządzenia nie potrzeba specjalistycznej wiedzy czy odbytych szkoleń. Współczesne wykrywacze oferowane w naszej wypożyczalni umożliwiają szybką i zdalną konfigurację, która została maksymalnie uproszczona, a także automatyczną kalibrację ustawień. To wszystko wpływa na błyskawiczne monitorowanie, co okazuje się niezwykle pomocne wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Dzięki automatycznej synchronizacji detektorów bramka do wykrywania metalu jest w stanie zlokalizować potencjalnie niebezpieczny przedmiot pod wieloma kątami i przy różnej prędkości przemieszczania.

Model Classic uznaje się za jeden z najbardziej przyjaznych bramkowych wykrywaczy metali. Zachęcamy do ich wypożyczania i ustawienia wszędzie tam, gdzie przyda się skuteczna oraz dyskretna kontrola.

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca