Bramowe detektory metali, wykrywające metal
Bramowe detektory metali, wykrywające metal

Rosnąca w dzisiejszych czasach w Europie liczba terrorystycznych ataków na budynki użyteczności publicznej, takich jak szkoły, hotele, parki rozrywki, hale miejskie i urzędy, wymaga zastosowania podczas organizacji imprez masowych, zjazdów politycznych oraz spotkań VIP przystępnego urządzenia o wysokim poziomie bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej, wykrywającego broń palną i inne niebezpieczne przedmioty .

 

SPEGRO prowadzi wypożyczalnię przenośnych Bramowych Wykrywaczy Metali firmy CEIA, światowego lidera w produkcji tych urządzeń. Model Classic jest zaprojektowany i skonstruowany tak, aby sprostać specyficznym wymogom bezpieczeństwa. Charakteryzuje się on wysoką dynamiką przepływu ludzi przez bramę z minimalną liczbą fałszywych alarmów. Jest w stanie wykryć zarówno broń magnetyczną jak i niemagnetyczną, a przedmioty osobiste, takie jak monety, klucze i klamry pasków mogą przechodzić przez pole magnetyczne, bez wywoływania alarmu.

 

Bramka do wykrywania metali Classic jest kompaktowym i lekkim urządzeniem przenośnym, dostosowanym do każdego otoczenia. Opatentowana konstrukcja pod względem estetycznym nadaje się do dyskretnych zastosowań.

 

Model Classic nie wymaga odbywania żadnego specjalistycznego szkolenia dla użytkowników.

 

Bramki wykrywające metal CEIA wybierane są przez wiodące Agencje Ochrony na całym świecie w celu ochrony między innymi wysokich urzędników państowych. Model Classic spełnia wszystkie wymogi Międzynarodowych Standardów Bezpieczeństwa, w tym FAA „3-GUN TEST”.

 

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca