Prywatny detektyw Gdynia
Prywatny detektyw Gdynia

Biuro detektywistyczne w Gdyni

SPEGRO to licencjonowana agencja detektywistyczna Gdynia i ogólnie Trójmiasto nie są jedynymi obszarami, na których działamy. W razie zapotrzebowania Klienta, jesteśmy w stanie dojechać również do innych miejsc na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

W skład naszego zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści z zakresu pracy operacyjnej i prewencyjnej, technik wywiadowczych i kontrwywiadowczych, informatyki śledczej oraz psychologii. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiele zakończonych sukcesem spraw i zleceń, a także sprawdzone w praktyce metody pracy są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności usług. Pracujemy na innowacyjnym, specjalistycznym sprzęcie nowej generacji.

Działamy dyskretnie, ale skutecznie. Zapewniamy Klientom pełną anonimowość. Wszystkie nasze zlecenia objęte są tajemnicą służbową i klauzulą poufności. Przy rozwiązywaniu problemów i spraw Klientów, kierujemy się zasadami etyki oraz lojalności względem nich.

 

Prywatny detektyw Gdynia – oferta

Nasza oferta obejmuje szereg usług dla osób prywatnych oraz firm. Działamy w szeroko pojętym zakresie rozwiązywania spraw partnerskich i rodzinnych. Dostarczamy dowody w przypadku podejrzewania małżonka o zdradę. Pomagamy w sytuacjach kłopotów rodzicielskich – prowadzimy monitoring zachowań dziecka w internecie, a także opracowujemy ustalenia w zakresie przynależności dzieci do nieformalnych grup młodzieżowych, sekt, subkultur i pseudokibiców, jak również w sprawach uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu czy dopalaczy. Zajmujemy się sprawami osób zaginionych i ukrywających się. Wykonujemy badania DNA.

W ramach usług dla firm, przeprowadzamy profesjonalne audyty bezpieczeństwa oraz wywiady gospodarcze. Weryfikujemy pracowników i wykrywamy podsłuchy. Skutecznie pomagamy bankom, kancelariom adwokackim i komorniczym, firmom ubezpieczeniowym oraz innego rodzaju przedsiębiorstwom.

 

Kontakt z nami

Jeśli poszukują Państwo usług, jakie świadczy profesjonalny detektyw Gdynia i nasza Agencja SPEGRO zaprasza do przejrzenia oferty. Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie firmy i przedstawienia swojej sprawy. Nasi specjaliści udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat prowadzonych działań oraz tego, w jaki sposób pracujemy.

 

Oferta dla osób prywatnych w Gdyni:

Oferta dla firm:

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
500 189 251

Współpraca